KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377453
nr 1437 7453
Einar Frohm
(1872-1972), Sverige
Oljemålning, Väderkvarn. Signerad. Olja på duk, 67x77cm, yttermått inklusive ram: 85x95cm
Einar Frohm, svensk bildkonstnär född 1872, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:45:49
100 kr
150 kr